papOdwołując się do ostatnich wyników, co czwarty człowiek spotykany na ulicach Gdańska i Sopotu jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości - mówił w niedzielę przed konwencją wojewódzką PiS w Gdyni wiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin. Jego zdaniem PiS wygra wybory i będzie miało szansę na trzecią kadencję samodzielnych rządów.

Wiceminister Sellin przed rozpoczęciem konwencji wojewódzkiej PiS w rozmowie z dziennikarzami stwierdził, że kandydatów do Sejmu i Senatu czeka ciężka praca do samego końca, do ciszy wyborczej. "Wydaje mi się, że Prawo i Sprawiedliwość wygra te wybory, i że będzie szansa na trzecią kadencję samodzielnych rządów. Dynamika tej kampanii na to wskazuje.

Nasza ciężka praca przynosi efekty" - ocenił polityk startujący z okręgu nr 25 (gdańskiego).
Wiceminister przyznał, że Polska jest podzielona regionalnie i "wiadomo, gdzie jest więcej sympatii dla PiS, a gdzie dla Platformy". Jego zdaniem
województwo pomorskie jest "dosyć stabilne i mocniej wspiera Platformę".
"Należy pamiętać, i ja to podkreślam, odwołując się do ostatnich wyników,że co czwarty człowiek spotykany na ulicach Gdańska i Sopotu jest zwolennikiem Prawa i Sprawiedliwości. Co trzeci dorosły człowiek,spotykany na terenie całego okręgu, to zwolennik PiS. A co drugi dorosły człowiek, spotykany na terenie Kociewia - to zwolennik PiS. Jest dla kogo pracować" - stwierdził.
Jarosław Sellin podziela opinię wygłaszaną przez polityków, że zbliżające się wybory są najważniejsze od 1989 roku."Ten wynik - mówił wiceminister - będzie oznaczał, czy mamy mniej, czy więcej suwerenności, można nawet powiedzieć niepodległości"-stwierdził. Jego zdaniem, jeśli Platforma Obywatelska dojdzie do władzy, to "natychmiast zrezygnuje z prawa weta w Unii Europejskiej, będziemy mieli ograniczoną suwerenność i będzie silniejsze narzucanie woli politycznej w Europie, czasem nawet wbrew naszym interesom przez biurokrację europejską i Berlin" - stwierdził polityk.
"Jestem przekonany, że Platforma Obywatelska natychmiast wprowadzi nas na ścieżkę wprowadzenia euro w Polsce"- mówił. Zaznaczył, że jego zdaniem, PO popełni "straszny błąd", ponieważ - jak ocenił - posiadanie własnej waluty, własnej polityki monetarnej umożliwia lepszą politykę gospodarczą i społeczną, co przynosi efekty, kiedy widzimy jak szybko doganiamy zamożność narodów Zachodniej Europy. "Te dwa czynniki wskazują, że to będą bardzo ważne wybory, bo one będą odpowiadać na pytanie: ile jest suwerenności w rękach Warszawy i w rękach polityków, którzy rządzą w Warszawie" - mówił Sellin.

wpolityceJarosław Sellin udostępnił serię zdjęć, które ilustrują sposób prowadzenia kampanii wyborczej przez zwolenników opozycji. Jak widzimy na fotografiach, Agnieszka Pomaska kontaktowała się z kierowcą samochodu ze skandalicznym hasłem przyklejonym na szybie.

Jak widzimy na zdjęciach, jeden z samochodów ma przyklejoną kartkę z napisem: „Głosowałeś na PiS? To wyp…….. Żebym cię tu kur.. więcej nie widział”. Do otwartych drzwi samochodu podeszła posłanka PO.

Z miłością do… Jedynka @Platforma_org Agnieszka @pomaska i jej zwolennicy w akcji. Tacy ludzie chcą rządzić Polską. Chyba sprezentuję jej kodeks ruchu drogowego. Bo na wychowanie już za późno – czytamy we wpisie wiceministra kultury.

Reakcja posłanki
Agnieszka Pomaska postanowiła odnieść się do zarzutu o łamanie kodeksu drogowego.

Ruch wstrzymany ze względu na dożynki. Ma Pan pretensje do strażaków, do organizatorów czy tradycyjnie jak na PiS przystało pan kłamie?– napisała.
Dopytywana o skandaliczne hasło, odparła:
A to właściciela samochodu proszę pytać o napis.

 

Zamiast przeprosić i potępić hejt, wije się i odwraca kota ogonem”

Później Jarosław Sellin skomentował wyżej cytowane „tłumaczenia” posłanki Po. Padły dobitne stwierdzenia!

Złapana wczoraj na gorącym uczynku, dwulicowa twarz Patologii Obywatelskiej Agnieszka @pomaska zamiast przeprosić i potępić hejt, wije się i odwraca kota ogonem. A jeszcze niedawno sprzeciwiała się mowie nienawiści. Tyle warte są ich słowa… Potwarz=Pomaska — podsumował wiceminister kultury

frondaWiceminister kultury i dziedzictwa narodowego Jarosław Sellin podkreślił, że lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk jest politykiem całkowicie sterowalnym przez Niemcy i Unię Europejską.
Jak ocenił wiceminister Sellin, Tusk „znany jest z tego, że zrobi wszystko co każe mu Berlin lub Bruksela”.

„Już raz to pokazał, kiedy był szefem polskiego rządu. Dlatego nie można dopuścić do wygranej PO w najbliższych wyborach” – skonkludował wiceszef resortu kultury i dziedzictwa narodowego.

©2005 - 2023 Jarosław Sellin. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

Search